Prev post Next post
Press Room / 10 października, 2019

Najpopularniejszy horror Bloober Team trafi na urządzenia mobilne przed Halloween.

# , ,

Layers of Fear na iOS już 24 października

 

Premiera Layers of Fear na urządzeniach z systemem iOS już 24 października! Najpopularniejsza dotychczas gra krakowskiego game developera trafi do AppStore w cenie 9,99 EUR. Będzie dostępna na terenie całego świata z wyłączeniem Azji i Rosji, gdzie będzie dystrybuowana przez lokalnych wydawców.  

 

Layers of Fear była przełomową produkcją nie tylko Bloober Team, ale też całej branży. Gra, która zadebiutowała w 2016 roku podbiła serca fanów horrorów na całym świecie. Do dzisiaj na wszystkich urządzeniach w grę krakowskiego studia zagrało ponad 5 milionów graczy z całego świata. Seria nagród oraz nominacji zebranych przez tytuł pozwoliła spółce znaleźć się na ustach wszystkich, natomiast sama produkcja zyskała status lektury obowiązkowej wśród fanów dreszczowców. Po trzech latach postępu technologicznego świat wykreowany przez krakowskie studio w końcu będzie mógł zadebiutować na urządzeniach mobilnych.

 

Wersja iOS wygląda świetnie, jesteśmy niesamowicie zadowoleni z efektów jakie udało nam się uzyskać. Dzięki współpracy z firmą Incuvo, która pomogła nam przeportować grę oraz bieżącym konsultacjom z Apple udało nam się stworzyć jedną z najlepiej wyglądających produkcji na urządzenia Apple. Jeszcze nigdy tak dobry horror nie trafił na smartfony, więc możemy śmiało nazwać nadchodzącą premierę innowatorską. – podkreśla Piotr Babieno, prezes Bloober Team.

 

Layers of Fear zadebiutuje na urządzeniach mobilnych już 24 X w cenie 9,99 EUR. Niebawem ruszy kampania promocyjna, za którą odpowiedzialna będzie jedna z najbardziej renomowanych agencji marketingowych specjalizująca się w rynku gier mobilnych. Nie jest to jednak ostatnie słowo Bloober Team odnośnie Layers of fear. – Nadchodząca premiera to nie koniec naszych pomysłów. Mamy jeszcze wiele planów związanych z tym brandem, o których poinformujemy wkrótce – kończy prezes.

 

O spółce:

Bloober Team SA to niezależny producent gier wideo, specjalizujący się w tworzeniu gier z gatunku „hidden horror”. W krakowskim studio Bloober Team zatrudnia i współpracuje z grupą blisko 100 najlepszych specjalistów w branży w Polsce.