Prev post Next post
Press Room / 27 września, 2019

QubicGames zapowiada premiery na ostatni kwartał 2019 roku.

QubicGames, wydawca gier Premium Indie na konsole, planuje realizację planu wydawniczego na 2019 rok. Jeszcze w październiku będzie miała miejsce premiera 4 gier na Nintendo Switch. Spółka przed końcem tego roku wyda aż 14 tytułów, wśród nich 2 na konsolę PlayStation 4.

QubicGames jeszcze w październiku zaoferuje graczom aż 4 gry na konsolę Nintendo Switch. Jako pierwsza dostępna będzie gra RPG Rimelands: Hammer of Thor, która znajduje się w przedsprzedaży w cenie 9.99 EUR/USD. Gra dostępna będzie w piątek, 4 października. Na kolejne tygodnie planowane są 3 premiery w Nintendo eShop: Puzzle Book, Shipped oraz Soul Searching. Wszystkie tytuły zbierały solidne recenzje na dotychczasowych platformach, z czego Shipped może pochwalić się świetnym wynikiem – aż 99% pozytywnych opinii na podstawie 282 recenzji w serwisie Steam.

 

Jednakże działalność wydawnicza w bieżącym roku nie zostanie zakończona październikowymi premierami. Jak podkreśla prezes QubicGames, Jakub Pieczykolan: W czwartym kwartale planujemy wydanie aż czternastu tytułów. 12 zostanie wydanych na Nintendo Switch, pozostałe dwa na PlayStation 4. Tym samym zrealizujemy cel jaki postawiliśmy sobie na 2019 rok, czyli wydanie 24 gier. Końcówka roku jest dla nas pracowitym okresem, ponieważ wydamy porównywalną liczbę gier do tej, która pojawiła się dzięki nam na Nintendo eShop przez ostatnie 9 miesięcy.

 

Jednocześnie Spółka planuje wydawanie coraz większych tytułów na konsolę Nintendo Switch. W produkcji są takie gry jak DEX, Epistory – Typing Chronicles, Tharsis, Vessel, Space Pioneer i Gravity Rider: Zero. Większość z nich zostanie wprowadzonych na rynek przed 31 marca 2020 roku. Negocjujemy z developerami możliwość wydania kolejnych większych gier, którymi mamy nadzieję pochwalić się już niedługo. – podsumowuje prezes.