Prev post Next post
Press Room / 17 września, 2019

Dziś Premiera Jet Kave Adventure

# , , , ,

7Levels liczy na rynkowy sukces 

Dziś Premiera Jet Kave Adventure 1

Jet Kave Adventure, druga duża produkcja na konsolę Nintendo Switch autorstwa krakowskiego studia 7Levels, dostępna jest od dziś w cenie 79,00 PLN. Pierwsze recenzje wskazują, że gra ma duży potencjał sprzedażowy wśród fanów kultowej japońskiej konsoli.

 

Pierwsze recenzje z Europy są naprawdę dobre. Czekamy teraz na rynek amerykański. Mam nadzieję, iż będą równie obiecujące. Nie ukrywam, że apetyt mamy spory. Wykonaliśmy kolosalną pracę, aby wypuścić na rynek produkt najwyższej jakości – mówi Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

7Levels, specjalizujący się w produkcji, wydawaniu i portingu gier na konsolę Nintendo Switch, znany był dotychczas z gry Castle of Heart, która sprzedała się już w ilości znacznie przekraczającej100 tysięcy kopii. Obecnie, pomimo znacznie większej konkurencji, studio liczy na sukces i ma spore oczekiwania w stosunku do najnowszej produkcji! –Jet Kave Adventure to gra dla wszystkich, również najmłodszych. Postawiliśmy zarówno na atrakcyjność wizualną, jak i wciągającą rozgrywkę, którą cechują nowatorskie mechaniki. W końcu nie na co dzień spotyka się jaskiniowca z jetpack’iem! Mamy nadzieję, że nasza nowa produkcja zapewni wiele godzin naprawdę wciągającej zabawy! –podkreśla Krzysztof Król.