Prev post Next post
Press Room / 7 maja, 2019

Premiera Ritual: Crown of Horns już 17 maja w Steam Early Access

Premiera Ritual: Crown of Horns już 17 maja w Steam Early Access 1

Draw Distance (marka iFun4all) ujawnił datę premiery Ritual: Crown of Horns. Gra w wersji Early Access zadebiutuje globalnie na platformie Steam już 17 maja. Cena tytułu została usta- lona na 12,99 USD/ 12.99 EUR.
Ritual: Crown of Horns – długo oczekiwany tytuł autorstwa Draw Distance (marka iFun4all) będzie dostępny w Steam Early Acces już 17 maja. Gra będzie dostępna na całym świecie w cenie 12,99USD/ 12.99EUR.
– Zgodnie z filozofią open developmentu i marketingu 3.0 zdecydowaliśmy się na wersję Early Access. Dzięki wczesnemu dostępowi umożliwiamy graczom zaangażowanie się w proces tworzenia i udoskonalenia gry, co może stanowczo wpłynąć na jej odbiór. Nie chcemy jednak by nasza produkcja tkwiła w programie zbyt długo, dlatego planujemy premierę pełnej wersji jeszcze w tym roku – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all.
Ritual: Crown of Horns to mroczna gra akcji 3D w perspektywie top-down osadzona w pełnym niebezpieczeństw świecie zainspirowanym przez gatunek Weird Western. Historia opowiada o losach zgorzkniałego łowcy nagród i tajemniczej wiedźmy, którzy przemierzają pie- kielny Dziki Zachód w poszukiwaniu zemsty na potężnym kulcie. Gra wykorzystuje technologię real-world data (RWD), która urozmaici rozgrywkę, modyfikując ją na wyjątkowe sposoby.

Jednocześnie spółka poinformowała o akcji promocyjnej skierowanej do użytkowników kanału Draw Distance na bezpłatnej platformie komunikacyjnej dla graczy – Discord.
– Chcemy w szczególny sposób wyróżnić osoby, które zdecydowały się dołączyć do na- szego kanału na Discordzie. W ramach akcji dostaną oni kody do wersji demo gry, które wyga- sną tuż po wydarzeniu – dodaje prezes.
Przypominamy, że Draw Distance to nowa marka stworzona przez iFun4all. Została ona wprowadzona ze względu na zbliżające się kampanie marketingowe najnowszych produkcji spółki. Jest to pierwszy krok w kierunku zmiany nazwy studia, która ma dokonać się jeszcze w drugim kwartale 2019 r.