Prev post Next post
Press Room / 24 kwietnia, 2019

Ritual: Crown of Horns już niedługo w Steam Early Access

Ritual: Crown of Horns już niedługo w Steam Early Access 1

Draw Distance (marka iFun4all) zaprezentował wczoraj pierwszy trailer gry Ritual: Crown of Horns. Zapowiada on premierę gry w Steam Early Access oraz rozpoczyna kampanię promocyjną tytułu, obejmującą działania na Steam i w social mediach. Pełna wersja gry ukaże się jeszcze w tym roku.
Ritual – długo oczekiwany tytuł autorstwa Draw Distance (marka iFun4all) doczekał się pierwszego trailera. Wraz z nim spółka zapowiedziała premierę tytułu na platformie Steam w wersji Early Acces.
– Po licznych spotkaniach z partnerami biznesowymi i publicznych prezentacjach gry w 2018 roku, podjęliśmy trudną decyzję o przeprojektowaniu tytułu w ramach uzyskanego fee-dbacku. Postawiliśmy na to, na czym znamy się najlepiej, czyli akcję. Obecnie Ritual: Crown of Horns jest zręcznościową strzelaniną z elementami obrony bazy – tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all. – Zdecydowaliśmy się na wersję Early Access, gdyż, chcemy pokazać graczom, jak powstaje gra i zaprosić ich do jej współtworzenia w ramach filozofii open developmentu i markertingu 3.0. W ramach wczesnego dostępu tytuł będzie otrzymywać częste aktualizacje, wliczając w to poziomy będące w produkcji, dzięki czemu gracze będą mogli dawać nam swoje uwagi i pomysły już w trakcie developmentu. – dodaje.
Jednocześnie spółka rozpoczęła kampanię marketingową tytułu. Do jej elementów należą: uruchomienie strony gry na Steam, umożliwiającej stworzenie społeczności oraz zbudowanie silnej wishlisty, publikacje w zagranicznych mediach oraz liczne kampanie w portalach społecznościowych, takich jak Facebook czy Reddit. Pełna wersja gry ukaże się jeszcze w tym roku.
Przypominamy, że Draw Distance to nowa marka stworzona przez iFun4all. Została ona wprowadzona ze względu na zbliżające się kampanie marketingowe najnowszych produkcji spółki. Jest to pierwszy krok w kierunku zmiany nazwy studia, która ma dokonać się jeszcze w drugim kwartale 2019 r.

Strona Steam: https://store.steampowered.com/app/1059150/Ritual_Crown_of_Horns/?fbclid=IwAR0-7DnpY3_61XecQ-JHTK-_E13u_T5hlLMAwVshLxZACPRorcLY43Bq_vE
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=vLJCxMaoZXc