Prev post Next post
Press Room / 16 maja, 2018

Ruszyła światowa kampania promocyjna GREEN HELL. Creepy Jar coraz bliżej debiutu i premiery.

Ruszyła światowa kampania promocyjna GREEN HELL

Creepy Jar coraz bliżej debiutu i premiery

IGN, Twitch, Steam, to tylko niektóre kanały w których rozpoczęła się światowa kampania promocyjna gry GREEN HELL, autorstwa warszawskiego studia Creepy Jar. Premiera symulatora przetrwania na PC planowa jest latem bieżącego roku. Poprzedzi ją debiut spółki na New Connect. Wniosek o dopuszczenie akcji do obrotu trafił do giełdy w miniony piątek.

Kampania promocyjna rozpoczęła się od ekskluzywnych pokazów materiałów z gry w IGN, jednym z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych serwisów informacyjnych dotyczących rynku gier na świecie. – To dla nas duże wyróżnienie, że IGN zwrócił uwagę na naszą grę i zdecydował się na 24h promocję. Utwierdza nas to w przekonaniu, że mamy mocny produkt z dużym potencjałem na hit. W kilka godzin pojawiło się kilkadziesiąt publikacji w serwisach branżowych na całym świecie – podkreśla Marek Soból, Członek Zarządu Creepy Jar. Dzisiaj popołudniu, 20 minutowy film z gry GREEN HELL, pokarze również serwis Twitch. – Gra jest praktycznie gotowa, dlatego wszystkie pokazywane materiały, to materiały z gameplay’a. Uruchomiliśmy stronę internetową dedykowaną grze, profil na Facebooku i Twiterze, kanał Youtube i stronę w serwisie Steam.

GREEN HELL to gra z cieszącego się dużą popularnością gatunku survival simulation, gdzie gracz sam musi poradzić sobie w trudnym i nieznanym dla niego środowisku dżungli amazońskiej. Tylko od niego i jego umiejętności zależy czy uda mu się przetrwać. – Takie gry od kilku lat cieszą się niezmiennie dużą popularnością na świecie. GREEN HELL można porównać do The Forest, Long Dark, Stranded Deep, każda z nich sprzedała się w minimum 1 mln egzemplarzy a niektóre z nich zbliżają się do 4 mln sprzednaych egzemplarzy- podkreśla Marek Soból.

W miniony piątek Creepy Jar złożył wniosek o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku New Connect. – Mamy nadzieję, że uda nam się zadebiutować do końca czerwca- mówi Marek Soból. Przypomnijmy, że w ramach oferty publicznej spółka pozyskała 2.1 mln zł. Redukcja zapisów w transzy inwestorów indywidulanych wyniosła 38.5%. Akcje spółki sprzdawane były po 65 zł, co implikuje wycenę na poziomie nieco ponad 40 mln zł.

Trailer/IGN: http://www.ign.com/videos/2018/05/15/green-hell-announcement-trailer

Trailer i screeny /IGN: http://www.ign.com/articles/2018/05/15/green-hell-is-an-amazonian-survival-nightmare-inits-first-trailer

Steam: https://store.steampowered.com/app/815370/Green_Hell/

Facebook: https://www.facebook.com/GreenHellGame/

Twiter https://twitter.com/GreenHellGame

Oficjalna www http://greenhell-game.com/